Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „Łukasz” to firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji obuwia damskiego – istnieje od 1989 roku. Siedziba firmy znajduje się w Częstochowie. Firma zatrudnia obecnie 50 osobową kadrę wykwalifikowanych pracowników.

Na powierzchni 0,700ha usytuowana jest szwalnia, hala montażowa, biuro i magazyn wyrobów gotowych. Nowoczesna technologia i wysokiej klasy park maszynowy zapewniają naszemu obuwiu komfort użytkowania, wysoką jakość i szerokie grono Klientek. Ponieważ adresatem naszych produktów są kobiety, jesteśmy otwarci na nowe trendy i najmodniejsze włoskie wzornictwo, co podkreśla atrakcyjność naszej oferty.

Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych skór naturalnych rodzimego i włoskiego pochodzenia. Dzięki obecności na targach krajowych i zagranicznych zacieśniliśmy współpracę z naszymi kontrahentami i dystrybutorami. W okresie naszej długoletniej działalności wykonaliśmy tysiące wzorów obuwia damskiego. Zawsze stawiamy na wysoki standard, co odpowiada gustom naszych Klientów z Polski i Europy.

Swój sukces zawdzięczamy nie tylko wieloletniej tradycji, ale również wyczuciu tendencji w modzie, połączeniu elegancji z prostotą i wyjątkowością naszego obuwia. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych Klientów, dotyczące produkowanego asortymentu.